Katalogové číslo: CC0008992
Strelitzia nicolai in Capi Nature Rib NL
Soil (Vulkastrat)
287.82 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 13.325 kg |
|---|---|
| Rozmery | 138 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Hĺbka | 56 cm |
| Výška | 138 cm |
| Priemer črepníka | 26 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev