Katalogové číslo: 6CAPTIB31
174.66 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 73 × 39 × 32 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 39 cm |
| Výška | 32 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev