Katalogové číslo: 6CAPNG103
Capi Nature Rib
Vase Ball Black Gold
36.90 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 19 cm |
| Priemer | 21 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Výška | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev