Katalogové číslo: 6CAPTG005
232.47 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.41 kg |
|---|---|
| Rozmery | 52 cm |
| Priemer | 54 cm |
| Výška | 52 cm |
| Hĺbka | 48 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev