Katalogové číslo: 6CAPNG841
86.10 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.462 kg |
|---|---|
| Rozmery | 59 × 14 × 34 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 14 cm |
| Výška | 34 cm |
| Hĺbka | 33 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev