Katalogové číslo: CC0006587
Euphorbia erytrea in Drypot Rattan Stripe
Soil (Vulkastrat)
287.82 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 20.57 kg |
|---|---|
| Rozmery | 108 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Hĺbka | 32.5 cm |
| Výška | 108 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Materiál | Prírodný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev