Katalogové číslo: CC0006827
Strelitzia nicolai in Drypot Rattan Stripe
Soil (Vulkastrat)
218.94 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.875 kg |
|---|---|
| Rozmery | 112 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Hĺbka | 32.5 cm |
| Výška | 112 cm |
| Priemer črepníka | 26 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Materiál | Prírodný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev