Katalogové číslo: CC0006764
Strelitzia nicolai in Drypot Rattan Stripe
Soil (Vulkastrat)
150.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.81 kg |
|---|---|
| Rozmery | 116 cm |
| Priemer | 33 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Výška | 116 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Materiál | Prírodný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev