Katalogové číslo: CC0033268
Ficus microcarpa ‚Moclame‘ in Drypot Rattan
Soil (Vulkastrat)
154.98 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.243 kg |
|---|---|
| Rozmery | 91 cm |
| Priemer | 36 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Výška | 91 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 21 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Prírodný |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev