Katalogové číslo: 6MND00955
405.90 €
Na objednávku, dodanie do 35 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 61 cm |
| Priemer | 83 cm |
| Hĺbka | 59 cm |
| Výška | 61 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev