Katalogové číslo: 6ARTBG371
22.76 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 37 × 17 × 17 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 17 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev