Katalogové číslo: 6ARTKE353
51.66 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.705 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 35 × 34 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 34 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev