Katalogové číslo: 6ARTKGB05
16.73 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.718 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 25 × 12 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 12 cm |
| Hĺbka | 11 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev