Katalogové číslo: CC0038054
295.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16.775 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 101 cm |
| Dĺžka | |
| Výška | 101 cm |
| Hĺbka | 59 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | > 40 cm, 2-5 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Fiberstone |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Teplota | 10 °C, 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev