Katalogové číslo: 6FSTJLG10
676.50 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery | 200 × 30 × 25 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 25 cm |
| Hĺbka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev