Katalogové číslo: 6FSTWBB01
56.58 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 15 × 9 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 9 cm |
| Hĺbka | 8 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev