Katalogové číslo: CC0024087
Zamioculcas in Bohemian
216.48 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.019 kg |
|---|---|
| Rozmery | 109 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 109 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
| Materiál | Prírodný |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev