Katalogové číslo: 6PPNB41BB
Bohemian
Rafi M Bamboo
387.45 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 40 × 41 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 41 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
| Materiál | Prírodný |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev