Katalogové číslo: 6PPNB55GR
193.11 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hĺbka | 54 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev