Katalogové číslo: 6STI0057A
915.12 €
Na objednávku, dodanie do 37 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 57 cm |
| Priemer | 48 cm |
| Výška | 57 cm |
| Hĺbka | 47 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev