Katalogové číslo: 6STITW900
3 463.68 €
Na objednávku, dodanie do 32 pracovných dní.
| Hmotnosť | 25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 100 × 100 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev