Katalogové číslo: 6STITW114
2 324.70 €
Na objednávku, dodanie do 32 pracovných dní.
| Hmotnosť | 58 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 80 × 82 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev