Katalogové číslo: 4SCAUMK02
29.52 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 80 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 70 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev