Katalogové číslo: 4SCARTW10
Schefflera arboricola ‚Compacta‘
Stem twist
190.65 €
Na objednávku, dodanie do 27 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 20.925 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 170 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 180 cm |
| Priemer črepníka | 34 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Multiple |
| Tvar kmeňa | Braided |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev