Katalogové číslo: CC0060074
Crassula ovata in Baq Atlas
Soil (Vulkastrat)
369.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22.955 kg |
|---|---|
| Rozmery | 83 cm |
| Priemer | 45 cm |
| Výška | 83 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev