Katalogové číslo: CC0060238
Monstera deliciosa in Baq Atlas
290.28 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.69 kg |
|---|---|
| Rozmery | 93 cm |
| Priemer | 44 cm |
| Výška | 93 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Iný, Oválny |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev