Katalogové číslo: 6BST6060W
B-straight
Cube
423.12 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 21.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 60 × 60 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 59 cm |
| Výška | 60 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev