Katalogové číslo: 6BST1223W
B-straight
Rectangle
255.84 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 40 × 23 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Výška | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev