Katalogové číslo: CC0039592
Philodendron `Imperial Red‘ in Rough
86.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.605 kg |
|---|---|
| Rozmery | 57 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Výška | 57 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba kvetináča | |
| Farba listov | Červená |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Priemer | 24 cm |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev