Katalogové číslo: CC0053532
Dracaena surculosa in Rough
Soil (Vulkastrat)
76.26 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.19 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Priemer | 23 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Výška | 50 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 14 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev