Katalogové číslo: 6PTR76788
53.01 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.244 kg |
|---|---|
| Rozmery | 27 cm |
| Priemer | 27 cm |
| Výška | 27 cm |
| Hĺbka | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev