Katalogové číslo: 6PTR76082
67.65 €
Na objednávku, dodanie do 22 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.498 kg |
|---|---|
| Rozmery | 29 cm |
| Priemer | 31 cm |
| Výška | 29 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev