Katalogové číslo: 6DLIAC353
Grigio
Tall Egg Pot Antique White
214.02 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 47 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Výška | 47 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Kompozit |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev