Katalogové číslo: 6DLINC612
275.52 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 30 × 30 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev