Katalogové číslo: CC0026502
Ficus cyathistipula in Baq Opus Raw
Soil (Vulkastrat)
319.80 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 9.848 kg |
|---|---|
| Rozmery | 114 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Výška | 114 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev