Katalogové číslo: 6OPSC64HS
324.72 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 cm |
| Priemer | 60 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev