Katalogové číslo: CC0009981
Dracaena fragrans ‚Arturo‘ in Baq Polystone Plain
312.42 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 9.35 kg |
|---|---|
| Rozmery | 156 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Výška | 156 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev