Katalogové číslo: CC0005806
Schefflera actinophylla ‚Amate‘ in Baq Polystone Plain
Hydroculture
356.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 17.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 147 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška | 147 cm |
| Priemer črepníka | 22 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Dlaňovitý, Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev