Katalogové číslo: CC0056455
Cordyline fruticosa ‚Mambo‘ in Baq Polystone Plain
111.32 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.308 kg |
|---|---|
| Rozmery | 53 cm |
| Priemer | 24 cm |
| Hĺbka | 20 cm |
| Výška | 53 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev