Katalogové číslo: 6LIMCOP14
36.78 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 21 cm |
| Priemer | 24 cm |
| Výška | 21 cm |
| Hĺbka | 21 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev