Katalogové číslo: 6LIMCOP23
23.25 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 17 cm |
| Priemer | 19 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hĺbka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev