Katalogové číslo: 6PPNB35GR
185.73 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 35 cm |
| Hĺbka | 34 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev