Katalogové číslo: CC0045611
Crassula ovata ‚Horntree‘ in Bohemian
Soil outdoor with Bark
154.98 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.663 kg |
|---|---|
| Rozmery | 51 cm |
| Priemer | 27 cm |
| Hĺbka | 25 cm |
| Výška | 51 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Materiál | Prírodný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev