Katalogové číslo: 6PSC018NA
169.74 €
Na objednávku, dodanie do 27 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 33 cm |
| Priemer | 33 cm |
| Výška | 33 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Polystone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev