Katalogové číslo: 6PSC853RG
4 939.68 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 94 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Priemer | 150 cm |
| Výška | 120 cm |
| Hĺbka | 110 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Polystone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev