Katalogové číslo: CC0059908
Sansevieria ‚Silver Mist‘ in Baq Polystone Coated Plain
263.22 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 9.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 82 cm |
| Priemer | 33 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Výška | 82 cm |
| Priemer črepníka | 22 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Hydro granules |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev