Katalogové číslo: CC0060268
Strelitzia nicolai in Baq Polystone Coated Plain
683.88 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 41.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 185 cm |
| Priemer | 47 cm |
| Hĺbka | 52 cm |
| Výška | 185 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev