Katalogové číslo: F00000543
21.40 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.349 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 16 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev