Katalogové číslo: F00002155
94.71 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 10.395 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev