Katalogové číslo: 6TDB03015
28.41 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 16 × 15 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Šírka | 16 cm |
| Výška | 15 cm |
| Hĺbka | 14 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Terakota |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev